FORMA TASARLA

Forma tasarla modülü üzerinden, önceden sizler için belirlenmiş forma modellerini renklendirebilir, kendinize ait olan logoları formaların üzerine yerleştirebilir ve özgün tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz. Forma tasarla işlemi gerçekleştirirken dikkat edilmesi gereken belli başlı konular bulunmaktadır. En önemli konu bedenler belirlenirken, oyuncuların bizlere boy ve kilo bilgileri mutlaka beden skalası içerisinde doğru seçmesi gerekmektedir. Boy - kilo endeksi ile beraber üretilmiş olan forma tasarlama işlemleri, oyuncuların mutlak suretle üzerlerine tam olarak uygun formaların rotaya çıkarılabilmesi için oldukça önemli olmaktadır. 

 

Forma yaptırma işlemleri için bize başvuruda bulunmuş olan müşterilerimiz, formalarının uzun kollu olmasını istiyorlarsa eğer, özel not bölümünden bu bilgileri bize iletebilirler. Kendilerine müşteri hizmetlerimizin yapmış olduğu dönüşten sonra, gereken tüm bilglier toparlanacaktır ve ardından forma üretim süreci başlayacaktır. Forma üretimi aşamaları temel olarak 4 bölümden oluşur. 

 

1. Aşama

Forma tasarla , bölümünden istemiş olduğunuz görseli renklendirebilir yada Hızlı Whatsapp iletişim formu üzerinden, bizlere dışarıdan beğenmiş olduğunuz forma görsellerini iletebilirsiniz. Modellere karar verildikten sonra ki süreçte, tasarımın tamamlanabilmesi için  logo , sponsor yazısı , takım ismi ve diğer ek bilgiler sizlerden alınır. 

 

2.Aşama

Forma yaptırma sürecindeki 2.aşamada, sizlerden oyuncuların boy ve kilo bilgileri talep edilir. Birçok firmanın aksine Small- Medium - Large kalıp çalışması gerçekleştirmek yerine Boy - Kilo çalışması yapmamızın temel sebebi, özel üretim yapılan bu formaların kalıp olarak kişilerin üzerine oturmasında en başarılı sonuç veren bilgilerin bu boy kilo endeksi oluşunun daha önce defalarca kez olumlu sonuçlarını yaşamamızdan kaynaklanıyor. Small - Medium - Large kalıplar her firmada farklılık gösterebileceği için , en doğru sonucu boy kilo endeksi vermektedir.

 

3. Aşama

Forma bilgilerinin tamamı toparlandıktan sonra, müşterilerimizin ödeme seçenekleriyle ilgili olarak metod seçmesi gerekmektedir. İnternet üzerinden yapılan ticari faaliyetlerde mail order sisteminin sakıncalı olduğuna inandığımız için , Peşin yada Yarı peşin- Kapıda ödeme sistemlerini tercih etmekteyiz. Müşterilerimizin %90'a yakın bir kesimi, bu aşamaya gelindiğinde toplam tutarın yarısını peşin olarak yatırıp kalan kısmını Yurt İçi kargo ile kapıda ödeme sistemi üzeriden yapmayı tercih etmektedirler. Dijital baskı formalar kişilere özel üretim olduğu için kesinlikle kapora alınmaktadır.

4.Aşama

Üretim aşamsının başlangıcı ve forma tasarla sürecinin son adımı olan 4. aşama içinde , size son kez ONAY almak için bir görsel gönderilir. Gönderilen görsel sizler tarafından Dijital ortamda Onaylandıktan hemen sonra, üretim süreci başlar. Atöyle yoğunluğumuza göre ilk 3 aşama tamamlandıktan sonra 5 ile 7 iş günü içerisinde formalar size kargo yoluyla gönderilmektedir. 100 + olan siparişlerde üretim süresi +2 gün uzayabilir.

 

Forma Tasarla işlemine başlamak için tıklayın


Whatsapp