Şartlar Kosullar

Web sitemiz üzeriden üye olmadan siparişinizi oluşturabilirsiniz.
Web sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerinizde ödemenizi EFT,Havale yada Kredi Kartıyla ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Üretim süreci ödeme yapıldıktan sonra başlamaktadır.
Kapıda ödeme seçeneğinden faydalanmak için, sipariş tutarınızın en az yarısını kapora olarak yatırmanız gerekmektedir. Kapora yatırıldığı gün itibariyle TESLİMAT bölümünde yazan genel teslimat kuralları geçerli olmaktadır.
Sipariş esnasında fatura, teslimat, iletişim bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz, özellikle e-posta ve telefon numaranızı kontrol ediniz.
Forma tasarımınızı yaptıktan sonra üretim öncesi size ONAY GÖRSELİ mail ve ya Whatsapp üzerinden gönderilecektir. Sizlerden Onay alınmadan baskı süreci başlamayacaktır. Bu sebeple Onayın geç gelmesi yada Görsel üzerindeki değişikliklerden ötürü oluşacak geçikmelerden müşteri sorumludur.
Onay görselindeki renklerin,logoların aynısı formanız olacağından ötürü, onay görselini gerektiği şekilde inceledikten sonra onay vermeniz gerekmektedir.Baskıya alınan siparişlerde ürün iadesi yapılmamaktadır. 
 


Whatsapp